Mobile na świecie - 4,7 urządzeń

Google aktualnie widzi 4,7 miliarda urządzeń mobilnych podłączonych do Internetu na całym świecie. To 63% całej populacji planety. Jeżeli chodzi o zasięg i skalę to bardzo imponujące liczby.
[Czytaj dalej…]

{ 0 komentarzy }

W ostatnich latach nowy idol wielu młodych, przedsiębiorczych i ambitnych ludzi marzących o sukcesie w nowych technologiach. Fascynująca opowieść człowieka który utrzymał przy życiu swoje wizjonerskie projekty w czasie najgorszego kryzysu ekonomicznego większego nawet od tzw. wielkiej depresji w Stanach Zjednoczonych z 1929-33.
[Czytaj dalej…]

{ 0 komentarzy }

Od internetowego startupa do giganta – video na weekend

08.01.2014
Thumbnail image for Od internetowego startupa do giganta – video na weekend

Cejrowski twierdzi, że jeżeli chirurg po powrocie z pracy nadal zajmuje się chirurgią to reprezentuje niezdrowe podejście do tematu i nieodpoczywa należycie. Ja natomiast nie mogę się powstrzymać i w ramach weekendowego odpoczynku oglądam historie internetowych start-upów. Zapewniam, że bardzo dobrze przy tym odpoczywam :). Poniżej znajdziecie najciekawsze historie doskonale znanych sobie firmy typu Twitter, […]

Przeczytaj Resztę →

Niemcy wracają do maszyn do pisania dla celów bezpieczeństwa narodowego?

07.16.2014
Thumbnail image for Niemcy wracają do maszyn do pisania dla celów bezpieczeństwa narodowego?

Politycy niemieccy biorą pod uwagę powrót do maszyn do pisania w obawie przed szpiegostwem ze strony Agencji Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych (NSA – National Security Agency).

Przeczytaj Resztę →

Reklamy Maca w Google

01.25.2014
Thumbnail image for Reklamy Maca w Google

Apple umieścił reklamy w wyszukiwarkach z okazji swoich 30 urodzin, a konkretniej z powodu 30 rocznicy wypuszczenia na rynek ich pierwszego Maca. Reklamy urodzinowe są widoczne w wyszukiwarce Google i Bing. Prowadzą na stronę z linią czasu na której naniesione są poszczególne modele Maca i osób z nim powiązanych.

Przeczytaj Resztę →

Odrzucone reklamy AdWords – powiadomienia mailowe

08.05.2013
Thumbnail image for Odrzucone reklamy AdWords – powiadomienia mailowe

Jeżeli posiadasz 1 konto AdWords przypisane do Twojej skrzynki pocztowej, na którą się regularnie logujesz, to z pewnością nie masz problemów z powiadomieniami o odrzuconych reklamach wysyłanych na maila. Natomiast jeżeli prowadzisz wiele kont podpiętych pod rozrośnięte drzewo kont MCC (MCK) z workiem osób z różnymi uprawnieniami i funkcjami sprawa może być kłopotliwa.

Przeczytaj Resztę →

Zmiany w raportowaniu Wyniku Jakości AdWords

08.01.2013
Thumbnail image for Zmiany w raportowaniu Wyniku Jakości AdWords

Na oficjalnym blogu Google AdWords ukazały się informacje dotyczące nadchodzących zmian w sposobie raportowania Wyniku Jakości. W ciągu najbliższych dni wszyscy reklamodawcy mają zobaczyć je na kontach.

Przeczytaj Resztę →

Sitelinki do sitelinków – SEO

08.01.2013
Thumbnail image for Sitelinki do sitelinków – SEO

Słyszeliśmy, że lubisz sitelinki dlatego dodaliśmy sitelinki do Twoich sitelinków. Tak, Google testuje nową wersję sitelinków w naturalnych wynikach wyszukiwania, które będą miały… swoje sitelinki.

Przeczytaj Resztę →

Nowe Rozszerzenia Połączeń (Telefoniczne) just SUX

07.31.2013
Thumbnail image for Nowe Rozszerzenia Połączeń (Telefoniczne) just SUX

Jeżeli zastanawiasz się nad włączeniem tego rozszerzenia do swoich reklam AdWords to daj sobie moment. Rozszerzenia połączeń – brzmi pięknie, wydaje się logicznie… wygląda i działa okropnie.

Przeczytaj Resztę →

Transfer domeny do innego operatora

11.16.2012
Transfer Domeny

Powodem transferu domeny są zazwyczaj koszty jej przedłużenia (odnowienia). Większość ludzi rozpoczyna swoją przygodę z pierwszą witryną i kupnem domeny od podmiotów typu Home.pl, OVH.pl, AZ.pl czy Nazwa.pl. Zazwyczaj gdy minie pierwszy rok zostają zaskoczeni najdroższymi cenami odnowień zakupionych domen.

Przeczytaj Resztę →